Корпорація Індустріальний союз Донбасу залишилась без керівництва

Під час зустрічі з керівництвом Дніпровського Металургійного комбінату (Кам’янське), народний депутат України співвласник корпорації ІСД Сергій Тарута повідомив, що в даний момент у корпорації немає чинного керівництва.

“Існують проблеми в Корпорації, яка зараз переживає не найкращі часи і практично позбавлена ​​керівництва”, – заявив Тарута.

Він нагадав, що гендиректор і співвласник ІСД Олег Мкртчан знаходиться у в’язниці в Росії за підозрою в розтраті понад $ 1 млрд. Також Тарута розповів, що термін дії довіреності виконавчого директора корпорації Максима Завгороднього на право займати цю посаду закінчився. А мажоритарні акціонери, в особі представників російського ВЕБ, не реагують на вимогу Тарути про призначення нового керівництва.

Нагадаємо, Дніпровський металокомбінат  належить корпорації ІСД, акціонерами якої є Сергій Тарута, Олег Мкртчан і група акціонерів, яку фінансував російський ВЕБ. Корпорації ІСД належать Дніпровський МК (Кам’янське), Алчевський МК і Алчевськкокс (обидва знаходяться на тимчасово неконтрольованої частині Луганської області), а також метзаводи в Польщі і Угорщині.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.