Імпортерам дизпалива потрібні знижки через Кабмін

Імпортерам дизпалива потрібні знижки через Кабмін

Один з найбільших імпортерів дизельного палива нафтопродуктопроводом «ПрикарпатЗахідтранс» Wexler Group веде переговори з компанією Proton Energy Group S.A щодо надання знижки на дизельне паливо.

Про це повідомив власник Wexler Петро Белз – enkorr.

За його словами, в свою чергу, Proton Energy веде переговори з оператором ділянок нафтопродуктопроводу, в тому числі з «ПрикарпатЗахідтранс», про зниження тарифу на прокачування палива. Глава Wexler припускає, що це може дозволити відновити поставки дизпалива через «ПрикарпатЗахідтранс» вже з вересня.

«Сподіваюся, що ми зможемо домовитися про зниження ціни, для того щоб мати можливість відвантажувати з Новограда-Волинського та Смиги», – повідомив Петро Белз. За його оцінками,  дефіциту палива в середині серпня не очікується, оскільки запасів дизпалива на ринку достатньо.

Нагадаємо, 22 липня Кабмін оголосив про введення 3,75% мита на трубопровідні поставки російського ДП з 1 серпня.  Після оприлюднення постанови представник Президента в уряді Андрій Герус написав у своєму Facebook, що введення спецмит є «спільним рішенням Президента та уряду у відповідь на російські економічні санкції».

Крім того, Герус обіцяв, що завдяки впровадженню санкцій український бюджет зможе додатково отримати близько 2 млрд грн. на рік, а також зазначив, що «є підстави для ще певного зниження роздрібних цін».

Однак, як повідомляв «8 канал», вартість дизельного палива в Україні з початку тижня вже почала зростати. В середньому, вартість дрібнооптових партій дизельного пального збільшилась від 5 до 40 копійок за літр. Підвищення дизпалива спостерігалось навіть на тих нафтобазах, де реалізується переважно білоруське дизпаливо, на яке мито не поширюється.

Днями в компанії Wexler повідомили, що планують  наростити поставки дизпалива в Україні залізницею з трубопровідного терміналу в Гомелі (Білорусь). Компанія «Анвітрейд» (входить в Wexler Group) зняла пропозицію залізничних партій по Новоград-Волинському. Натомість запропонували відвантаження автотранспортом та скоротити терміни відвантажень.

Довідка enkorr:

Wexler Group є найбільшим імпортером дизельного палива нафтопродуктопроводом «ПрикарпатЗахідтранс», а також координатором залізничного наливу «трубопровідного» ДП в Новоград-Волинському. Обсяг продажів групи Wexler в 2018 році оцінювався в 1,2 млн т.

Proton Energy Group S.A. була заснована в 2010 році. Компанія торгує нафтою і нафтопродуктами, працюючи з великими світовими виробниками енергоресурсів в Чорноморському та Середземноморському басейнах, а також в Африці і Америці. З 2015 року Proton Energy Group S.A. активно працює в Україні. Входить до числа найбільших постачальників нафтопродуктів і зрідженого газу.

Залишити коментар

1 Коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.