До кінця 2020 року очікується спад на світових фінансових ринках

До кінця 2020 року очікується спад на світових фінансових ринках

За результатами опитування, проведеного швейцарським банком UBS і дослідницькою компанією Campden Wealth, більше половини (55%) сімейних офісів, які керують активами заможних людей, очікують рецесію. За їхніми прогнозами, спад на світових фінансових ринках почнеться до кінця 2020 року.

Про це повідомляє Forbes.

За даними дослідження, на прямі інвестиції, інвестиції в хедж-фонди і нерухомість вже припадає близько 40% середнього портфеля сімейних офісів – значно більше, ніж у державних пенсійних фондів.

Майже кожен другий сімейний офіс (45%) вже почав готуватися до кризи і коригувати свої інвестиційні стратегії, щоб зменшити можливі втрати. 42% респондентів бачать в кризі, що насувається нові можливості для інвестицій і збираються ними скористатися, збільшуючи для цього запаси кешу. Близько 22% опитаних скорочують залучення позикових коштів.

63% опитаних вважають, що Brexit негативно позначиться на інвестиційній привабливості Великобританії. Більше 90% опитаних згадали торговельну війну США і Китаю.

В ході дослідження було опитано керівників 360 сімейних офісів по всьому світу. Під їхнім керівництвом в середньому знаходяться активи вартістю $917 млн. Опитування тривало впродовж першого півріччя 2019 року.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.