Білл Гейтс вперше за 7 років опустився в рейтингу найбагатших людей світу

Білл Гейтс вперше за 7 років опустився в рейтингу найбагатших людей світу

Засновник Microsoft Білл Гейтс вперше за останні сім років рейтингу Bloomberg Billionaires Index опустився з другої на третю сходинку.

Такі ж дані оприлюднені в журналі Forbes. Відомо, що на другу сходинку в обох рейтингах піднявся президент групи компаній Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно.

Bloomberg оцінив стан Арно в $108 млрд, а Гейтса – в $ 107 млрд. Оцінки Forbes трохи нижче: $ 104,8 млрд у Арно і $ 103,7 млрд у Гейтса. Агентство відзначає, що засновник Microsoft міг би залишатися найбагатшою людиною в світі, якби не його благодійна діяльність: Гейтс пожертвував понад $ 35 млрд до фонду Білла і Мелінди Гейтс.

Рейтинг мільярдерів як і раніше очолює засновник Amazon Джефф Безос, незважаючи на розлучення, яке зробило його колишню дружину однією з найбагатших жінок у світі. За оцінкою Bloomberg, фінансові статки Безоса після розлучення становлять близько $125 млрд, його екс-дружини – близько $ 40 млрд.

Четверте місце в обох рейтингах посів Ворен Бафіт -один із найуспішніших та найбагатших американських  інвесторів, підприємець, філантроп. За даними обох агенств  статки  Ворена Бафіта оцінюються  $83,9 млрд.

У п’ятірці найбагатших людей у світі американський програміст  та підприємець, розробник і засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг.  У 2008 став наймолодшим у світі мільярдером. Bloomberg оцінив стан Цукерберга в $79,5 млрд, за оцінками Forbes трохи нижче: $75,62 млрд.

 

Залишити коментар

1 Коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.