Апеляційний суд Лондона зобов’язав Коломойського сплатити ПриватБанку майже 11 млн фунтів

Апеляційний суд Лондона зобов’язав Коломойського сплатити ПриватБанку майже 11 млн фунтів

Апеляційний суд Лондона зобов’язав екс-власників ПриватБанка сплатити витрати банку в сумі 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба «ПриватБанку».

Ігор Коломойський, Генадій Боголюбов та інші відповідачі були зобов’язані сплатити Банку 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада 2019 року. У прес-службі зазначають, що це стало можливим зокрема після рішення Апеляційного суду про те, що ПриватБанк може продовжити розгляд справи проти його екс-власників в англійському суді.

«Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк має отримати 4 млн фунтів стерлінгів від  Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від  Боголюбова та 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Крім того, відповідачі повинні сплатити витрати Банку за минулорічне слухання справи суддею Фанкортом, та кошти, витрачені на апеляцію. «Хоча для визначення загальної суми витрат для сплати відповідачами знадобиться певний час, наразі вони повинні сплатити 3,4 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада», – зазначили у прес-службі.

Залишити коментар

1 Коментар

  1. This blog is definitely rather handy since I’m at the moment creating an internet floral website – although I am only starting out therefore it’s really fairly small, nothing like this site. Can link to a few of the posts here as they are quite. Thanks much. Zoey Olsen

    http://www.vurtilopmer.com/

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.