Американці заборгували по кредитах рекордні $13,86 трлн

Американці заборгували по кредитах рекордні $13,86 трлн

За другий квартал 2019 сукупна заборгованість всіх домогосподарств США перед банками зросла на $192 млрд (+ 1,4%). Таким чином заборгованість досягла нового історичного максимуму – $ 13,86 трлн. Такі дані наводяться в звіті Федерального резервного банку Нью-Йорка. За його підрахунками, борги американців перед банками ростуть вже двадцять кварталів поспіль.

Більшу частину боргу (68%) складають іпотечні кредити, загальна сума яких досягла позначки $9,41 трлн. За квартал сукупна заборгованість американців по іпотеці виросла на $162 млрд. Повідомляється, що заборгованість по іпотеці перевищила історичний максимум, зафіксований в 2008 році ($9,29 трлн). Тоді іпотечна криза в США переросла у глобальну фінансову кризу.

В цілому американці в квітні-червні 2019 року отримали іпотечні кредити на суму $474 млрд, що стало максимальним показником майже за два роки.

У звіті Федерального резервного банку Нью-Йорка відзначається також, що в середині 2019 американці збільшили заборгованість за кредитними картками (до $870 млрд) і автокредитах (до $1,3 трлн).

У той же час заборгованість по студентським позиками ($1,48 трлн) за другий квартал трохи скоротилася (на $8 млрд), проте Wall Street Journal називає таке скорочення звичайним для середини року. За даними видання, видача кредитів на навчання традиційно збільшується в третьому кварталі, перед початком навчального року.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.