Агентство Fitch підвищило рейтинг України

Агентство Fitch підвищило рейтинг України

Рейтингове агентство Fitch Rating підвищило довгостроковий та короткостроковий кредитний рейтинг (IDR) України в іноземній та національній валютах з B- до B. Крім того, агентство покращило прогноз зі стабільного на позитивний.

Про це повідомляє «Економічна правда».

Як зазначається в прес-релізі  агентства, Україна продемонструвала можливість вчасно отримати доступ до зовнішнього фінансування бюджету. Цього вдалось досягти покращенням макроекономічної стабільності та зменшенням державного боргу, в той час як скорочення виборчого періоду зменшило політичну невизначеність.

Fitch прогнозує подальші позитивні зрушення в кредитоспроможності держави, зважаючи на очікування в продовженні макроекономічної політики та зобов’язання нового уряду проводити структурні реформи та взаємодіяти з міжнародними фінансовими організаціями.

Аналітики агентства відзначили, що висока ймовірність продовження участі України в програмі МВФ сприятиме доступу до офіційного та ринкового фінансування, які необхідні для виконання великих виплат по державному боргу у 2020-2021 роках та слугуватиме основою для політик та реформ, які допоможуть у подальшому економічному зростанні.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.