180 об’єктів нерухомості в морпортах України передадуть в оренду підприємцям

180 об’єктів нерухомості в морпортах України передадуть в оренду підприємцям

Адміністрація морських  портів України планує передати в оренду  понад 180 об’єктів нерухомого майна, що наразі не використовуються державним підприємством та можуть бути залучені в підприємницьку діяльність.

Про це йдеться на сайті АМПУ.

Усі об’єкти знаходяться в містах розташування філій адміністрації морських портів України – у Бердянську, Білгород-Дністровську, Миколаєві, Києві, Ізмаїлі, Чорноморську, Маріуполі, Одесі, Рені, Скадовську, Херсоні та Южному.

«Передача в оренду майна має на меті підвищення ефективності використання майна ДП «АМПУ», яке не задіяно у виробничій діяльності підприємства. Прозорість вибору орендаря та розробки умов буде забезпечувати Фонд державного майна України», – йдеться на сайті відомства.

Об’єкти нерухомості, що пропонуються в оренду умовно можна розподілити на дві категорії. Перша безпосередньо пов’язана з роботою портів. Зокрема, причали, складські приміщення, виробничо-завантажувальні комплекси та ін. Друга категорія включає майно яке може бути використане для розвитку підприємницької діяльності. Наприклад, розміщення офісів комерційних та бюджетних підприємств, закладів харчування, автостоянок, магазинів, зокрема й формату  duty-free

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.