Погода

Єдині у Європі. Як наші фермери вирощують зелень у повітрі?

   Бізнес

Європа без свого круасана із вершковим маслом не залишиться! Бо 2018-го тільки Україна до ЄС експортувала більше 4 тисяч тон цього молочного продукту. Таким чином наша держава увійшла у п’ятірку лідерів з експорту товару. Такі цифри значно перевищують річну квоту встановлену на рівні 2 тисяч тон. А усього за минулий рік вітчизняні виробники експортували майже 30 тисяч тон вершкового масла.

А поки наше вершкове масло Європу підкорює, інша вітчизняна молочна продукція до Малайзії експортуватися буде! Одразу кілька українських підприємств отримали сертифікати халяль. Це один із найважливіших кроків на шляху до поставки продуктів у країни арабо-мусульманського світу. Халяль – це такий собі гарант якості. Цей сертифікат дає розуміння, що продукт харчування безпечний і не містить шкідливих домішок. Контролюється увесь процес спеціальним халяль-комітетом.

Єдині у Європі! Вітчизняна компанія вирощує зелень та пряні трави методом аеропоніки. Таких аналогів немає навіть у ЄС. Цю технологію застосовують тільки у США, Дубай та Україні. Сам метод полягає у вирощуванні рослин без використання ґрунту, в повітряному середовищі. А поживні речовини до коренів рослин доставляються у вигляді аерозолю. Вперше такий інноваційний тепличний комплекс побудували на Київщині ще у 2015-ому. А тепер компанія завершує будівництво уже третьої теплиці такого типу.