Нові продукти від Apple. Чим дивували?

Світ технологій затаїв подих перед великою презентацією. 25 березня компанія Apple представить свій новий телевізійний і відеосервіс. А поки усі лише чекають виходу довгоочікуваних новинок, американська компанія випустила оновлені планшети iPad. Таке рішення аналітики пояснюють просто.
«Вони могли б оголосити про це під час заходу наступного тижня. Однак Apple вирішили представити планшети раніше, оскільки вони не такі значні. Нові iPad просто загубилися б серед інших великих новинок», — зазначив експерт з передових технологій Джин Манстер.
Зазвичай у березні Apple представляє оновлення своїх основних ґаджетів. Однак цього року компанія вирішила сфокусуватися на сервісах. Аналітики кажуть — це неспроста. Адже у січні 2019 року у iPhone вперше в історії впали продажі.
Нові планшети вже доступні на сайті компанії, а також в магазинах у США, Великій Британії та деяких інших країнах. iPad Air коштує від $500, а от новий iPad mini — від $400. Випустили їх у чотирьох варіантах, що відрізняються за розмірами.
Самі ж планшети iPad користуються значно меншою популярністю, ніж інші продукти компанії. За минулий фінансовий рік Apple заробила близько $19 млрд на їхніх продажах. Це ледь не у 9 разів менше від доходів, які приносить iPhone.