Не буде результатів – не буде зарплат: Арахамія пригрозив силовикам зменшенням фінансування

Не буде результатів – не буде зарплат: Арахамія пригрозив силовикам зменшенням фінансування

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що високий попит суспільства відносно покарання для винних має бути конвертований у ефективну роботу правоохоронців. Інакше, за його словами, у 2021 році фінансування  силовиків у 2021 році скоротять вдвічі, а деякі органи можуть взагалі ліквідувати.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, нині суспільство вимагає покарання винних у резонансних справах. Тож якщо правоохоронці не продемонструють результату, то в 2021 він прогнозує скорочення їхнього бюджету наполовину. «Ми вдвічі скоротимо їм бюджет.  Це не погроза – це факт, який стосується всіх силовиків», – пояснив Давид Арахамія.

Він також зазначив, що силовики приходять і прагнуть збільшити фінансування на 30-40%, свій бюджет. І пояснюють, навіщо їм це потрібно. «Але якщо немає взагалі розслідування справ, то навіщо їх тоді фінансувати? Навіщо державі фінансувати настільки багато, що всі вже заплуталися, скільки у нас «трьохбуквених» назв. Необхідно їх тоді скорочувати, об’єднувати і мати менше органів, але більш ефективних», – заявив голова фракції «Слуга народу».