Найпопулярніші марки автомобілів представили свої новинки на Паризькому мотор-шоу

[:ua]Міць, розкіш і ексклюзивність – ось головні критерії автопрем’єр люксових брендів на Паризькому мотор-шоу, що нині триває у столиці Франції. Одні з цьогорічних фафоритів – нові моделі Ferrari.
Ці суперкари обладнані найпотужнішим двигуном в історії марки. Мотор об’ємом шість з половиною літрів видає 810 кінських сил. Авто розганяється до сотні кілометрів на годину за менш ніж 3 секунди, а коштує – понад півтора мільйона євро. Компанія випустить тільки 499 таких суперкарів.

 АНТУАН ГУДВІН – СПІВРОБІТНИК ВИДАННЯ CNET’S ROADSHOW:
«Думаю, ці автомобілі легко займуть свою нішу на переповненому ринку гіперкарів. Бренду Ferrari можна довіряти. Якщо ця марка випускає новий спортивний автомобіль, ви можете бути впевнені у його якості».

Для створення образу нового кару Ferrari, дизайнери надихалися автомобілями 40-х і 50-х років.
Інша модель-новинка марки Bugatti – це втілення майбутнього. Гіперкар обладнаний 8-літровим двигуном потужністю 1500 кінських сил. Він легше за попередній на 35 кілограмів. Максимальна швидкість автівки – 380 кілометрів на годину. Її тираж – всього 40 штук. Незважаючи на ціну у п’ять мільйонів євро, усі суперкари вже розпродані.

СТЕФАН ВІНКЕЛЬМАН – ПРЕЗИДЕНТ КОМПАНІЇ BUGATTI:
«Ми створювали цей автомобіль, думаючи про власників нашої іншої моделі Chiron. Спочатку ми довго розмірковували, кому запропонувати спорткари, випущені обмеженим тиражем. А потім обговорили це з партнерами та дилерами, і стало зрозуміло: потрібно пропонувати покупцям моделі Chiron».

Цьогорічна експозиція складається з кількох секцій: власне автошоу, Мотосалону та павільйонів “Мобіліті” з технологіями майбутнього. Свої новинки на мотор-шоу також представили Porsche, BMW, Renault та Citroen. А от Volkswagen, Nissan і Ford цього року обійшли Паризький автосалон стороною.
https://youtu.be/MfwfkOYrBL0[:]