Навколо Києва збудують кільцеву дорогу: Укравтодор підписав меморандум з китайською компанією

Навколо Києва збудують кільцеву дорогу: Укравтодор підписав меморандум з китайською компанією

31 жовтня між Державним агентством автомобільних доріг України  та китайською компанією Poly Changda Engineering Co. Ltd  підписано Меморандум про співробітництво в рамках реалізації першої черги будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва «Транспортне сполучення між М-05 Київ – Одеса та М-06 Київ – Чоп».

Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами Міністра інфраструктури Владислава Криклія, підписання  Меморандуму є важливим етапом співробітництва для початку будівництва кільцевої дороги навколо міста Києва.

«Наша мета – за 5 роки забезпечити 40% зростання економіки країни, і для цього нам необхідно забезпечити масштабне будівництво по всій державі. Будь-який інфраструктурний проект дає віддачу з найбільшим мультиплікатором. Кожен вкладений долар сьогодні  через рік буде давати плюс 2 долари для економіки. Ми дуже раді, що компанія  Poly Changda Engineering поділяє наші великі інвестиційні плани, і особливо в таких важливих проектах, як Велика кільцева дорога навколо міста Києва. В Україні ще не було досвіду концесійних доріг, тому дуже важливо починати такі проекти саме з великими надійними стратегічними партнерами», – зазначив Криклій.

Він також висловив сподівання, що сторони зможуть швидко завершити всі необхідні підготовчі техніко-економічні розрахунки та з наступного року приступити до будівництва.

2 Коментарі

  1. Навіщо нам потрібні Китайці, побудувати дорогу, це не спроектувати та налагодити виробництво мікропроцесорів, невже ми такі уже безпорадні? Можливо нам просто потрібні інвестиції на будівництво дороги? Коли я був молодий то в Україні знайшлося б 100000 фахівців які б це зробили. А зараз, що немає?

  2. Новость прекрасная. А Украина не подведет? Условий не испугаются? Это первый этап окружной дороги, а остальные когда? Ведь можно строить и остальные участки другими инвесторами. И карту новой окружной дороги где можно посмотреть?

Коментарі закриті.