Наталія Прищепа отримала легкоатлетичний приз "Fair Play"

[:ua]Вручення «Fair Play Award» відбулось під час щорічної церемонії нагородження найкращих легкоатлетів «Golden Track» від Європейської асоціації легкої атлетики у Лозанні. На ній відзначають атлетів, які найбільше відзначились на європейських легкоатлетичних аренах протягом року. Українку Прищепу, яка виграла європейську першість на дистанції 800 метрів, нагородили не стільки за цей результат, скільки за добре серце.
Цей випадок стався під час одного з кваліфікаційних забігів. Наталія очікувано прибігла до фінішу першою, але на цьому не зупинилась. Вона повернулась на дистанцію, щоб допомогти бельгійці Рені Айкен, яка впала й заплакала від відчаю. Прищепа допомогла Рені підвестися і таки дійти до фінішу, заспокоюючи її по дорозі. Цей епізод викликав багато емоцій у шанувальників спорту, які були в захваті від простого, але благородного вчинку нашої спортсменки.
24-річна українка цього року повторила своє найбільше досягнення, вдруге поспіль вигравши чемпіонат Європи у бігу на 800 метрів.
https://youtu.be/yPXXTTKE_x8[:]