Наспівали на мільйони

30-річна англійка Адель буквально увірвалася в світовий шоу-бізнес і одразу стала топ-зіркою. Та колись вона навіть боялася уявити себе на сцені. А все тому, що надто комплексувала через пишні форми. Однак врешті прийняла себе такою, навчилася грати на музичних інструментах, закінчила школу мистецтв та почала рухатися до своєї мрії – бути співачкою. Професійний злет британки був на стільки стрімкий, що музичні критики порівнювали його з успіхами гурту Бітлз. Адель має цілий арсенал премій Греммі та навіть Оскар за саундтрек до фільму про Джеймса Бонда.
А ще Адель мама маленького синочка та чудова дружина. І, звісно, ці факти не заважають їй продовжувати свій тріумф у шоу-бізнесі й заробляти шалені гроші. Так на 2017 рік статки Адель оцінювали в майже 150 мільйонів доларів.
У рейтингу успішних та багатих опинилася й латино-американська красуня Дженіфер Лопес. Сьогодні вона має розкішний пентхаус на Манхетені вартістю 22 мільйони доларів. І навіть придбала собі власний телеканал за 226 мільйонів.Лише за минулий рік 48-річній співачці вдалося заробити майже 40 мільйонів доларів. Та колись Джей Ло вдень працювала в юридичній компаній. А вночі підробляла танцівницею. Разом з тим вона продовжувала йти до своєї мети – підкорити шоу-бізнес! Спочатку вона пробиватиме собі шлях у велике кіно. Та врешті музична кар’єра стане на перше місце.
Як дати перцю на сцені та заробити мільйони в свої 75 років знає Барбара Стрейзанд! Лише за минулій рік ця легендарна співачка додала до своїх статків 30 мільйонів доларів. Артистку й досі вважають однією з найбільш комерційно успішніших жінок сучасного шоу-бізнесу! За всю її кар’єру в світі продали 145 мільйонів пластинок. І судячи з настрою цієї легенди, зупинятися вона не збирається.
Чоловіки шоу-бізнесу також люди не бідні. Так, наприклад, сер Джеймс Пол Маккартні має на своєму рахунку більше 1 мільярда доларів! Та й молодше покоління шоу-бізнесу не жебракує.
Джастін Тімберлейк вже багато років поспіль тримається в топі артистів сучасності. А ще він знімається в кіно у Вуді Алена, має комп”ютерний бізнес та не боїться братися за нові проекти.

ДЖАСТІН ТІМБЕРЛЕЙК – СПІВАК:
“Я почав працювати дуже рано. І працюю уже більше 20 років. Утім мені завжди подобалося те, чим я займаюся”.

Сьогодні статки 37-річного співака оцінюють в 230 мільйонів доларів. Щоправда, у березні цього року Джастін виставив на продаж свою розкішну квартиру в Нью Йорку за 8 мільйонів доларів. Що дало привід журналістам підозрювати Тімберлейка в фінансовій скруті. Та сам співак натякнув, що просто вирішив з дружиною змінити вид з вікна… на ще більш розкішніший.
У молодшого тезки Тімберлейка Джастіна Бібера також повні кишені грошей.  Зараз артисту 24 роки, а він вже встиг наспівати 225 мільйонів доларів. А починалося все з каналу на Ютуб. Бібер став першою людиною з моменту створення Ютуб чиє відео переглянули 2 мільярди разів. А його біографічний фільм-концерт “Ніколи не говори ніколи” заробив у прокаті більше 30 мільйонив доларів і був визнаний найуспішнішим фільмом-концертом за касовими зборами.