Найтриваліший тенісний поєдинок сезону від першої ракетки України

[:ua]3 години 14 хвилин — саме стільки тривав поєдинок четвертого кола останньої представниці України на престижному тенісному турнірі в Індіан-Веллс. Для Еліни Світоліної це був вже п’ятий матч проти 12 ракетки світу Ешлі Барті. І не можна сказати, що австралійка колись завдавала Еліні відчутних проблем. Втім, зустріч суперниць в Індіан-Веллсі ледь не зіпсувала українці бездоганну статистику виступів проти Барті.
Тенісні корти в Індіан-Веллсі на старті турніру зустрічали одразу чотирьох представниць України. Однак Даяна Ястремська зазнала поразки вже у першому матчі основи, а Леся Цуренко та Катерина Козлова зупинились на стадії третього кола. Остання, до речі, поступилась не кому-небудь, а ще донедавна першій ракетці світу Симоні Халеп, і зробила це досить гідно. Адже 6:7, 5:7 на користь румунки, зважаючи на шалену різницю у досвіді — результат дуже і дуже пристойний. Зрештою, усі надії українських вболівальників залишаються на першу ракетку України Еліну Світоліну, яка, очевидно, вже залікувала травми, тож демонструє гру справді гідну шостої позначки світового рейтингу.
До того ж, у матчі четвертого кола українка протистояла своїй добрій знайомій — австралійській тенісистці Ешлі Барті. До цього тенісистки перетиналися на корті чотири рази, і кожного разу гору брала саме Світоліна. Однак, нині австралійка підійшла до поєдинку із зовсім іншими намірами, що і почала демонструвати зі стартових хвилин. У підсумку глядачі мали можливість побачити надпринципове протистояння, яке без перебільшення можна назвати прикрасою всього турніру. Перемога ж у цій битві вже традиційно для пари Світоліна-Барті була на боці українки — 7:6, 5:7, 6:4. Матч, до речі, тривав 3 години і 14 хвилин, і став найтривалішим поєдинком сезону.
Наступний матч, а саме 1/4 фіналу, Еліна зіграє проти чешки Маркети Вондрушової, яка, до речі, у попередньому матчі досить несподівано вибила із боротьби екс-першу ракетку світу Симону Халеп.
[:]