На виставці у Лондоні представили новітні ґаджети, що роблять життя простішим

Хочете знати скільки за добу вживаєте рідини — придбайте розумну пляшку, яка порахує все за вас. Такий стартап представили на виставці технологій у Лондоні. Пляшка «знає» скільки ви вживаєте рідини та стежить за підтримкою водного балансу в організмі, і виводить усі ці дані у спеціальний додаток.
В пляшку вмонтований спеціальний сенсор. Він не тільки збирає дані, а й сповіщає, якщо прийшов час попити. Такий ґаджет підлаштовується під кожну людину. Тому, аби пляшка вираховувала саме ваші показники потрібно ввести дані про свій зріст, вагу та вік. Коштує така диво-пляшка 85 євро.
Ще одна новинка для тих, хто постійно забуває, куди поклав свою платіжну карту чи залишив її вдома. Британський стартап розробив «розумну» каблучку, якою можна розраховуватись так само, як і безконтактною картою. Її не потрібно заряджати і вона водонепроникна. Транзакції займають всього півтори секунди. Платити можна тільки стиснувши руку в кулак. Користувачі такого ґаджету можуть встановити ліміт на покупки або деактивувати каблучку в один клік. Вартість «розумної» каблучки $170.
А годинник від ізраїльської компанії Охitone Medical вміє вимірювати вміст кисню в крові, температуру тіла, пульс, дихання і ще багато іншого. Розробники пристрою запевняють, такий винахід стане в нагоді лікарям, аби дистанційно слідкувати за станом пацієнта.