На Вінниччині батько заробляв зйомками «дорослого кіно» із власною донькою

На Вінниччині батько заробляв зйомками «дорослого кіно» із власною донькою

За повідомленням правоохоронців, впродовж двох років чоловік розбещував малолітню доньку, створював порнографічну продукцію та продавав відео в мережі Інтернет.  Нині чоловіка взято під варту, йому загрожує від 5 до 10 років.

Про це повідомили в прес-службі Нацполіції у Вінницькій області.

Як розповіли в поліції, в червні 2019 року слідчим управлінням ГУНП на підставі  інформації правоохоронних органів Австралійського союзу було розпочато кримінальне провадження. «В ході слідства здобуто докази, що 39-річний мешканець Вінниччини  протягом 2013-2014 рр. розбещував свою малолітню доньку, якій наразі 11 років.  Підозрюваний  створював відео – та фото-матеріали з ознаками дитячої порнографії та розповсюджував за винагороду через сайти в  мережі Інтернет», – кажуть правоохоронці.

В ході проведення обшуків за місцем проживання підозрюваного вилучено  речові докази злочинної діяльності: відеокамеру, фотоапарат, з допомогою яких виготовлялася порнопродукція,  ноутбуки, жорсткі диски, флеш-носії та інші.

Особі повідомлено про підозру, вирішується питання про застосування запобіжного заходу на період досудового розслідування.