На Херсонщині п’яна жінка залишила на вулиці візочок з шестимісячним дитям

На Херсонщині п’яна жінка залишила на вулиці візочок з шестимісячним дитям

Подія сталась напередодні ввечорі у місті Гола Пристань. Увагу перехожих привернув дитячий візочок, в якому плакала маленька дівчинка. Спершу люди сподівалися, що до візочка підійде мати дитини. Коли до візочка ніхто не підійшов, люди викликали поліцію.

Про це повідомили в прес-службі Національної поліції в Херсонській області.

Правоохоронці негайно відвезли дитину до медзакладу, де її оглянули лікарі. «Крім незначного переохолодження, з дівчинкою було все добре. Громадяни та поліцейські встигли вчасно забрати дитину з вулиці», – розповідають у поліції.

Оскільки з приводу зникнення маляти до поліції ніхто не звернувся, правоохоронці розпочали пошуки рідних шестимісячної дівчинки. Одна з лікарів упізнала дівчинку і надала дані її матері. Жінці 34 роки і родина перебуває на обліку, як неблагонадійна. Крім піврічної дівчинки, жінка має ще двох дітей віком 11 і 12 років, які мешкають з рідним батьком.

Працівники поліції розшукали горе-матір, яка була у стані сильного алкогольного сп’яніння і ледь трималася на ногах. «Вона пояснила, що вийшла погуляти з дитиною, зустріла знайомого, з яким посварилася і побилася. Під час конфлікту вона залишила візочок з донечкою біля будинку, а потім забула про неї і пішла у справах. Нині дитина знаходиться в лікарні, де буде ще кілька днів під пильним наглядом. Щодо матері, то після проведення перевірок буде вирішуватися питання про позбавлення її батьківських прав на доньку» – зазначив повідомляють поліцейські.