Мурали на «Осокорках». На що витратили 3,65 млн грн?

[:ua]
Краса потребує грошей?! Хто був на столичній станції метро «Осокорки»- зрозуміє! Ще в грудні 2018-го там презентували арт-проект Національної єдності «More Than Us».
Вісім муралів малювали художники з семи країн світу. І все було добре, містяни тішилися красі у метро, допоки не стала відома загальна вартість проекту – з бюджету країни на розпис станції витратили 3 мільйони 650 тисяч грн. Тоді навколо муралів і розговірся скандал. За справу взялися журналісти.
Ініціатори проекту пояснили, – гроші пішли на оплату квитків, проживання, харчування художників, а також на фарби та необхідне обладнання. І кожній витраченій гривні є реальне підтвердження.
Та показати їх журналістам, аби раз і назавжди закрити цю справу, відмовились. Мовляв, – це конфіденційна інформація і порушує права фізичної особи-підприємця.
У Міністерстві інформаційної політики навіть провели фінансовий та правовий аудит і констатували – жодних порушень з боку виконавця не було виявлено.
Думки киян з приводу мистецького проекту розділилися. Далеко не кожен зрозумів задум художників. А от сам автор ідеї – тішиться результату.
А от якщо зі справи виключити фінансові питання, то станція метро «Осокорки» може ще й поповнити перелік туристичних принад Києва.
[:]