Містери президенти

Обличчя, яке дивиться на нас з доларової купюри – це перший Президент не лише в історії Америки, а й всього людства! Джордж Вашингтон єдиний лідер країни, який отримав 100 відсотків голосів електорату. Він заклав першооснови американської держави та інституту президенства в світі.
Джордж Вашингтон був героєм у боротьбі за незалежність. А ще за 8 років правління перший президент США накопив на своєму рахунку 525 мільйонів доларів.
Джон Кеннеді – наймолодший Президент в історії Америки! Не дивлячись на те, що він переміг на виборах з мізерним відривом, за лічені роки популярність Кеннеді зросла в сотні разів! Він виступав за рівність у правах з темношкірими, а всю свою зарплату пожертвував на благочинність.
Звісно, такий красень Президент мав шалену популярність серед жінок. Подейкували навіть про роман Кеннеді з акторкою Мерелін Монро. Саме для нього вона заспіває свою легендарну “з днем народження містер Президент”.
Утім своїй народній славі він здебільшого зобов”язаний дружині ЖаклІн. Ця витончена жінка стала еталоном природньої щирості та краси. А ще завдяки своїй винахідливості зробила свого чоловіка ближчим до простих людей. Життя Президента Кеннеді трагічно обірвалося в 46 років, коли йому під час візиту до Техасу поцілили в голову.
Біл Клінтон – президент, який прославився не лише завдяки своїм успішним реформам, а й відомому скандалу інтимного характеру. Під час правління Клінтона економіка США переживала справжній бум. Завдяки цьому Президенту Америка суттєво знизила зовнішній борг та показники безробіття в країні. А також стала лідером в області високих технологій. Саме з ініціативи Білла Клінтона відмінили випробування ядерної зброї в світі. Однак у пам’яті більшості, Клінтон лишився, як Президент, який любив жінок та став головним героєм скандалу з Монікою Левінські.
Секретарка Левінські якось розповіла своїй подрузі Лінді Тріпп про роман з Президентом Америки. Та записала її душевно-інтимні розповіді на диктофон, а також порадила не здавати в хімчистку сукню на якій були докази їхнього інтимного контакту. Врешті все це почув світ. Через що Біллу Клінтону ледь не оголосили імпічмент.
Свій хлопець та той, що розриває шаблони! Так прозвали 44 Президента Америки Барака Обаму. Харизматичний, завжди усміхнений, любитель поласувати лапшою в звичайній закусочній – здавалося, такого толерантного Президента світ ще не бачив. Та головне, що він перший темношкірий Президент в історії Америки. Барак Обама відрізнявся м’якою політикою. А ще любив спілкуватися з людьми в твітері та фейсбуці й несподівано з”являтися в ефірах розважальних шоу.
Утім така дружелюбність та м’якість Обами стала слабким місцем для прогресивної країни й врешті на зміну йому прийшов більш жорсткіший та категоричніший Дональд Трамп. Та це вже нова сторінка історії Америки.