Меган Маркл презентувала свій перший благодійний проект у статусі герцогині Сассекської

[:ua]Меган Маркл презентувала кулінарну книгу. Вона стала її першим благочинним проектом у статусі герцогині Сассекської. Зібрані кошти спрямують на допомогу людям, які постраждали у результаті минулорічної пожежі у лондонській багатоповерхівці Гренфелл-тауер.
Разом із Меган на презентації був її чоловік принц Гаррі та її мама Дорія Регланд. А також ті, хто брав участь у створенні книги.
Ці жінки представляють суспільний проект Hubb Community Kitchen. Вони створили його після пожежі, взявши на себе завдання годувати тих, хто у результаті лиха опинився на вулиці.

МЕГАН МАРКЛ – ГЕРЦОГИНЯ САССЕКСЬКА:
“Я працювала над цим проектом останні дев’ять місяців. Для мене це було не просто. Коли все почалося, я тільки переїхала у Лондон. Відвадівши кухню, я відчула скільки там тепла і добра. Що там панує атмосфера мультикультурності”.

У багатоповерховому будинку мешкали в основному вихідці із Африки та Ближнього Сходу. Саме тому у книзі зібрані рецепти 50-ти страв східної та африканської кухні.

МЕГАН МАРКЛ – ГЕРЦОГИНЯ САССЕКСЬКА:
Це не просто кулінарна книга. Тобто сила їжі не лише у поживності. Важлива і історія, яка стоїть за книгою. Знайомлячись з рецептом, ви також познайомитеся із людиною, яка його розповіла.”

Зібрані кошти з продажів книги використають для розширення проекту безкоштовної кухні. Також, додаткові гроші допоможуть закладу працювати цілодобово і сім днів на тиждень.
https://youtu.be/u_p6vAY4nTc[:]