«Людина року-2018»: як це було

Національна опера України, червона доріжка, поважні гості, зіркові ведучі та омріяні нагороди. Так проходила 23 церемонія Загальнонаціональної програми «Людина року-2018».
Нагорода «Прометей-Престиж» – це визнання найвищих досягнень особистості у професійному та суспільному житті, відзнака неординарності, таланту, харизми та здатності бути флагманом у своїй справі.
Один за одним кращі із кращих у своїх намінаціях отримували омріяні статуетки. Володарі зізнаються, таке визнання — стимул для нових звершень.
Нагороду у номінації «Спортсмен року» отримав боксер Олександр Усик. Утім, сам чоловік каже — це заслуга всієї його команди, а не особиста.
Серед гостей заходу — безліч відомих облич. Тут у них особлива, почесна місія — оголошення переможців. Утім, пригадують, що колись і вони були у ролі номінантів. Це хвилююче.
Приїхали на церемонію «Людина року» й гості з-за кордону. Міжнародну премію в галузі культури та мистецтва отримала Роза Римбаєва.
Україна — країна сильних, успішних та неймовірно талановитих людей — доводить 23-тя Загальнонаціональна програма «Людина року-2018». Потенціал нових досягнень — невичерпний. Тому, щовесни відзначати кращих — це вже національна традиція.