Ломаченко - лідер Instagram

[:ua]ЛомаченкоЗвісно, популярність спортсменів залежить від їхніх спортивних досягнень, а отже – й від згадувань у пресі. Грає роль також і масштабність перемог.
Зокрема, лідером у цьому своєрідному рейтингу, створеному агенцією спортивного маркетингу Aredi, є Василь Ломаченко. У Instagram він має майже 1 мільйон 338 тисяч підписників. Зрозуміло, мова не лише про українських шанувальників. Його кум Олександр Усик значно відстає, маючи, так би мовити, лише 606 тисяч фоловерів, у футболіста «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка – 446 тисяч, а у Еліни Світоліної – 420 тисяч підписників.
Переможниця підсумкового жіночого тенісного турніру, до речі, обійшла у цьому списку Євгена Коноплянку, який своїми спортивними успіхами не надто радує.
Також у ТОП-10 Instagram-рейтингу – травмований нині футболіст Андрій Ярмоленко, баскетболіст Святослав Михайлюк, у якого друзів додалось аж на дві позиції, чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід, на яку також активно підписуються вболівальники. Замикають десятку юна легкоатлетка Юлія Левченко та воротар «Леганесу» Андрій Лунін.
[:]