Кому війна, а кому мати рідна: в зоні ООС військовий продавав «казенне» пальне

Кому війна, а кому мати рідна: в зоні ООС військовий продавав «казенне» пальне

Командир батареї однієї з військових частин в районі проведення Операції об’єднаних сил продавав пально-мастильні матеріали місцевим мешканцям. Відомо, що військовослужбовець змушував підлеглих вивозити з території військової частини пальне, яке призначалось для заправки військової техніки,  та звозити до приміщення ангару, де в подальшому його купували місцеві мешканці.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

За попередніми підрахунками, військовий  продав  пально-мастильних матеріалів на загальну суму понад 250 тисяч гривень.

«Під час обшуку у службовому кабінеті затриманого виявлено 9 тисяч доларів США, які, ймовірно, отримані від незаконних оборудок з військовим майном», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Військовослужбовця затримали після отримання ним чергової суми неправомірної вигоди у сумі 8 тисяч гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу. Йому інкримінують викрадення, привласнення військовослужбовцем військового майна, а також заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем (ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, військовому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.