Команда

Команда

Наталя Федорченко – Генеральний продюсер

Вже 20 років працюючи в медіа намагається бути людям корисною та змінити світ на краще.

Декілька років розробляла концепцію нового сучасного бізнес-каналу, і переконана, що «8 канал» – це саме те, що потрібно сучасному українському глядачеві. «8 канал» – це новий формат телебачення із легкою та зрозумілою подачею новин економіки та бізнесу, якісне художнє та документальне кіно, освітні програми для дітей та спортивні трансляції, цікаві проекти для жінок. «8 канал» – це корисний канал для всіх.

Вважає, що «8 канал» стане членом родини, який буде допомагати, підтримувати, покращувати настрій.

з задоволенням дивиться чат-шоу «Млад & Star», в якому діти-журналісти із дитячою безпосередністю показують відомих людей із нової незвичної сторони.

Юлія Каян – Комерційний директор

Валентина Боклан – Директор з питань маркетингу та розвитку

За 12 років роботи на телебаченні переконалася, що на ТВ не буває двох однакових днів. Отримує задоволення від спілкування з цікавими людьми та постійного творчого процесу, завдяки якому можна досягти позитивних результатів.

«8 канал» викликає почуття симпатії і відповідальності водночас. Робить все можливе для того, щоб розвивати його як за територією розповсюдження, так і за популярністю. Змушує партнерів та глядачів широко розплющити очі та розгледіти який «8 канал» надзвичайний, і чому заслуговує на увагу.

Улюблений проект – найжиттєрадісніше та найбадьоріше на українському ТВ ранкове шоу «Не проспи!» Чому? А подивіться – самі зрозумієте!

Дмитро Єрьомін – Головний режисер

Вже 11 років ходить на роботу на телебачення щоб створювати нові й нові програми. Саме в цьому бачить свою місію і знаходить найвище задоволення.

Вважає, що «8 канал» дарить людям вміння бути щасливими та вчить глядача помічати те, чого не бачать інші. Впевнений, що «8 канал» допомагає жити та радіти життю.

Найулюбленіший проект «Не Проспи!», тому що «з ним прокидаєшся і хочеться радіти та йти на роботу».

Артем Удовиченко – Програмний директор

Досвідчений телеменеджер із великим досвідом роботи в медіа. Отримує кайф від роботи в команді з крутими професіоналами. Обожнює «8 канал», який вважає чимось більшим ніж «маленьке життя». Як програмний директор любить всі програми телеканалу без винятку і стверджує, що вони для нього «наче власні діти, тож як когось можна любити більше за інших».