Колекціонер продає відомі фігурки з Діснейленда, які збирав 25 років

Слоненя Дамбо багато років висіло на стелі у вітальні колекціонера Річарда Крафта. Тепер він вирішив продати і слоненя, й інші речі зі своєї колекції, яка, доречі, складається зі семисот п’ятидесяти предметів. Їх об’єднує одне: всі ці вагончики, автомобілі, фігурки та плакати колись були частиною “Парку Діснейленд” в американському містечку Анахайм. Сам Річард працює менеджером з підбору акторів у Голлівуді. Він каже, що почав збирати ці речі 25 років тому, оскільки почував ностальгію за тими часами, коли приїздив у “Діснейленд” із братом.
Не всі лоти будуть коштовними. Початкова ціна деяких складатиме всього 50 доларів. Але за особливо цінні речі колекціонер хоче від 100 до 200 тисяч доларів.
Власник колекції сподівається, що всі ці предмети для людей будуть не тільки вдалим придбанням, а й запорукою гарного настрою кожного дня.

 РІЧАРД КРАФТ – КОЛЕКЦІОНЕР:
“Неважливо, скільки коштує річ. Сподіваюсь, що покупці будуть цінувати її як і я. Я не хочу, щоб люди думали:” О, це інвестиція”. Хочу, щоб було так:” О, ми хочемо, щоб Дамбо став частиною наших родинних традицій. Наприклад, ми прикрашали Дамбо на Різдво замість ялинки”.

Аукціон відбудеться наприкінці серпня. А до цього колекцію покажуть на виставці.