Китай презентував перший у світі енергозберігаючий нафтовий танкер

[:ua]Китайський винахід уже встиг показати неабиякі результати. За підсумками пробного плавання танкер зміг зекономити 4 відсотки енергії. Враховуючи, що такі кораблі витрачають тисячі тон палива, 4 проценти – це дуже високий показник.
Самі винахідники кажуть, що це лише початок. І якщо перша версія нафтового танкера заощаджує до 7 відсотків енергії, то у близькому майбутньому цей показник збільшуватимуть. Бо технологія нескладна і використовує лише природні ресурси.
Не танкерами єдиними! Економісти пророкують зелене світло чистій енергетиці. Такий прогноз на наступні 20 років опублікували у Лондонському енергетичномі агентстві. Британські вчені зазначили, що саме чиста енергія трансформує світову економіку. Китай відзначився і тут!
І хоча Китай – світовий лідер з відновлювальних джерел енергії. Потреби країни настільки великі, що зелена енергетика покриває лише чверть попиту. Утім, держава продовжує збільшувати кількість альтернативних джерел. У Китаї впевнені – саме чиста енергія покращить якість повітря, звільнить від енергозалежності та гарно вплине на економіку країни.
https://youtu.be/_MrRQXj16yk[:]