Кінець історії МакГрегора?

Кінець, без перебільшення, епохи, або ж черговий PR-хід? Головна зірка змішаних бойових мистецтв Конор МакГрегор після тривалих розмов щодо наступного поєдинку доволі несподівано повідомив про завершення своєї кар’єри в ММА. Чи означає це, що незабаром ірландця можна буде побачити в інших видах спорту?
Після тривалих дискусій з приводу можливого поєдинку Дональд Серроне — Конор МакГрегор сам екс-чемпіон промоушену у двох вагових категоріях різко змінив думку і відмовився від ще не організованого двобою.
Багато в чому причиною стало те, що цей бій мав стати не головною подією вечора, а Конор міг погодитись на це, лише якщо, за його словами, UFC поділиться із ним акціями. Тобто подарує МакГрегору долю в промоушені. Очевидно, така пропозиція не припала до душі керівництву організації, і спортсмен вирішив, що більше йому тут робити нічого. Про що і повідомив на своїй сторінці у Twitter.
Зазначимо, що останні поєдинки Конора завершились для нього достроковими поразками: спочатку від Флойда Мейвезера у боксі, потім від росіянина Хабіба Нурмагомедова. Але, зважаючи на любов ірландця до грошей, і те, що в повідомленні він зазначає лише про завершення кар’єри в ММА, можна припустити, що МакГрегор готується до дебюту в інших промоушенах або ж навіть видах спорту.