Київські інвестори хочуть збудувати у Миколаєві сміттєпереробний завод

Київські інвестори хочуть збудувати у Миколаєві сміттєпереробний завод

Компанія Ecodevelop обіцяє принести із собою не лише технологію, але й фінансування масштабного проєкту. Йдеться про десятки мільйонів євро. Заступник Миколаївського міського голови, Юрій Степанець, зазначив, що компанія Ecodevelop перша з багатьох, що презентували свої ідеї, хто не просить від міста нічого, окрім гарантій щодо завантаженості збудованих потужностей, тобто власне поставок сміття. Втілити у життя перший етап робіт фірма береться за 3 роки.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради.

Минулого року спеціалісти Ecodevelop вивчали ситуацію у Миколаєві, після чого приїхали з пропозицією про співпрацю.

Незабаром заплановано проведення тендеру на будівництво сортувальної лінії для відокремлення сміття, вторинної сировини тощо.

За повідомленням, наразі на міському полігоні Миколаєва, куди звозяться всі побутові відходи, здійснюється їхнє захоронення. За інформацією департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради, місто  продукує понад 140 тисяч тон твердих побутових відходів на рік, більша частина з яких може бути перероблена в теплову або електричну енергію, а також добрива.

Компанія Ecodevelop працює в сфері відновлювальної енергетики не перший рік. Спеціалізується на залученні інвестицій, проектуванні, будівництві та супроводі високоефективних біогазових комплексів, що дають можливість перетворювати органічні відходи в електричну та теплову енергію.