Яніна Соколова зніматиме в Одесі фільм про те, як перемогти онкологію коханням

Яніна Соколова зніматиме в Одесі фільм про те, як перемогти онкологію коханням

Під час проведення Одеського міжнародного кінофестивалю телеведуча Яніна Соколова збирається знімати в Одесі фільм. Кошти на картину про те, як перемогти страшну недугу любов’ю, збирають «всім світом», так що взяти участь може кожен. Про це Яніна Соколова розповіла в інтерв’ю журналу Ellе.

Як відомо, телеведуча здобула перемогу над онкологічним захворюванням і тепер планує написати про це книгу і зняти кіно. Як розповіла Яніна, ідея фільму народилася на перший день після операції. «Я лежала в реанімації з трьома віддаленими органами і питала у неба: «Так, на що ти натякаєш?». Поки думала, прийшла в голову думка: «Книга! Це повинна бути книга», – розповідає Соколова. –  Я почала кожен день конспектувати все, що зі мною відбувалося: записую, а навколо мене народжуються мізансцени реального кіно».

Яніна Соколова розповіла,  що сама гратиме роль головної героїні, а роль її чоловіка виконуватиме Валерій Харчишин. Роль лікаря виконуватиме популярна українська актриса та близька подруга Яніни Валерія Ходос. «Ця історія буде не про приреченість, не про те, що все погано і кінець не за горами. Це буде історія про віру в себе, про любов, сили, які ти здобуваєш від тих, хто поруч. Але головне – ми хочемо показати, що кожен з нас повинен створити таке життя, за яку варто боротися», – говорить телеведуча.

Поки грант на зйомки фільму не отримали, гроші збирають на сторінці yanina.live. «Ми подалися в Державне агентство з питань кіно. Однак, якщо отримаємо грант, то це трапиться тільки взимку. А відповідно до сценарію, наша історія починається з Одеського кінофестивалю, який відбувається влітку. Тому сцени в Одесі ми плануємо знімати цього літа, для чого нам потрібно чотири мільйони гривень – на оренду техніки та гонорари знімальної групи. Збираємо ми цю суму через краудфандінг: потрібно зайти на сторінку yanina.live, клікнути на червоне віконце «Допомогти проекту», що займає дві хвилини.  Все буде прозоро. Люди зможуть спостерігати, як ми підбираємо акторів, як вранці приїжджаємо на майданчик. Впевнена, що ця історія змінить життя глядачів», – розповіла Яніна Соколова.