Хто з мільйонерів погано вчився в школі? Та як попри незнання їм вдалося заробити шалені статки?

[:ua]Дональд Трамп не просто погано вчився в школі, але й був неулюбленцем вчителів. А все через незадовільну поведінку. Однак Трамп з приводу оцінок ніколи не засмучувався й вже в старших класах почав виношувати ідею свого бізнес плану, який зробить його мільйонером. А згодом і Президентом Америки!
А цей чоловік нині закликає весь світ “До біса все – бери та роби”! Його книги називають бестселерами, а самого Річарда Бренсона – фінансовим генієм. Цей мультимільйонер свого часу заснував успішну корпопацію Вірджин Груп. І це при тому, що в шкільні роки на уроках Річард не міг зв”язати й двох слів та червонів, коли його викликали до дошки. А ще він мав хворобу – дислексію – це коли людина фізично не може навчитися читати. А тому навчання давалося йому дуже важко й він мав погані оцінки. Та вже дорослим Бренсон здолає хворобу й стане мультимільйонером.

 РІЧАРД БРЕНСОН – МУЛЬТИМІЛЬЙОНЕР:
“Головний свій урок у житті я засвоїв не в школі, а коли почав робити бізнес. І він полягає в тому, що завжди треба намагатися і знову намагатися зробити те, що задумав і ніколи не здаватися!”

А ось чайний магнат Томас Ліптон взагалі школу відвідував тільки з особливих приводів. Уже в 5 років хлопець працював в продуктовому магазині батька. Так пройшли його й шкільні роки. А коли Ліптону виповнилося 15, він вирішив, що не хоче бути дрібним підприємцем, як тато, а тому кинув школу й поїхав з Шотландії в Америку в пошуках кращої долі. І таки знайшов її, створивши найвідомішу в світі марку чаю Ліптон.
Засновник компанії Моторола Пол Галвін також до навчання не палав. І поки його однокласники гризли граніт науки на уроках, Пол на вокзалі торгував попкорном, морозивом і бутербродами. Бажання заробити гроші виявилося сильнішим за всі невдачі, які Галвін пережив починаючи серйозний бізнес. І в таких випадках мільйонер мав єдиний рецепт, як рухатися далі.
Майбутній мільйонер Генрі Форд вчився в простій сільській школі, куди ходив неохоче. А коли вступив до університету, то надавав перевагу не лекціям, а роботі в механічній майстерні. Цікаво, що вже ставши родоначальником автомобільної індустрії, він все одно продовжував писати з помилками.
А от Соічіро Хонда шокував світ своєю неграмотністю та разом з тим талантом робити авто. Хонда нічого не тямив у питаннях бізнесу та торгівлі, не знав, що таке маркетинг та навіть був далекий від інженерної справи. Однак був генієм у розробці та створенні мотоциклів та авто. За що японця і назвали революціонером у цій галузі.
https://youtu.be/9Jcpay8rgpQ[:]