Хто і як створив Містера Біна та яка британська акторка потрапила у Книгу рекордів Гіннеса?

[:ua]Ім’я Роуен Себастьян Аткінсон, мабуть, більшості нічого не скаже. Інша справа Містер Бін! Майбутня зірка комедії родом з села. Навчався в Оксфорді на електротехнічному факультеті. Саме там Аткінсон познайомився зі сценаристом Річардом Кертісом, з яким він напише та поставить комедійну виставу в університетському театрі. Слава постановки вийшла за межі Оксфорду. І Аткінсона покликали на головні ролі одразу в двох серіалах та у популярне шоу.
Однак успіх не завадив актору не сидіти склавши руки. І він разом з Кертісом продовжував писати та зніматися в своєму кіно. Чотири серії «Чорної гадюки» стали одним із найуспішніших проектів на BBC. Утім не все було так солодко, адже Аткінсона не раз звинуватять в так званому «дешевому гуморі». Про це писатиме навіть «Нью-Йорк таймс». Та актор не зламався. І світ побачить головний сценарій його життя, який стане культовим серіалом «Містер Бін».
Його назвуть новим Чапліном і головним коміком Британії. А згодом Містер Бін підкорить увесь світ. Особисте ж життя сором’язливий Аткінсон майже не коментує. Відомо, що нині він одружений вдруге, має трьох дітей та живе в розкішному замку.
Ще один відомий британець – Джуд Лоу нині в топі найуспішніших акторів світу. Його перша головна роль була у фільмі «Шопінг». Та світ по-справжньому заговорить про актора після його геніальної гри у стрічці «Талановитий Містер Ріплі». Далі будуть успішні ролі в фільмах «Штучний інтелект», «Авіатор», «Відпустка за обміном» та інші. Нині шанувальники актора затамували подихи в очікуванні продовження серіалу «Молодий Папа», де Джуд Лоу зіграв папу Римського, у досить незвичному світлі.
Особисте ж життя цього британського красеня таке ж бурхливе, як і кар’єра. В офіційному шлюбі з акторкою Сейді Фрост вони народили тьох дітей. Ще двох Лоу подарували кохані жінки, з якими він так і не дійшов до РАГСУ.
А от британській акторці Кейт Уінслет, здається, заздрять чимало жінок. А все тому, що вона найближча подруга Леонардо Ді Капріо. Уінслет стане справжньою зіркою після виходу фільму «Титанік», де вони з Лео так правдиво грали закохання.
Перш ніж отримати цю роль, Кейт близько п’яти років штурмувала кінокадр, вчилася у театральних школах та підробляла офіціанткою. Та коли у 1994 році вона зіграє дівчину-вбивцю у фільмі «Небесні створіння», про роботу в кафе забуде назавжди. Її талант визнає кіносвіт. Проте, звання зірки прийде до неї з виходом на екрани фільму «Титанік». І врешті Кейт навіть потрапить у Книгу рекордів Гіннеса. Як акторка, якій вдалося до 30 років отримати три Оскари!
Звісно, ця красуня не лишається без уваги чоловіків. Нині вона втретє одружена та виховує сина з чоловіком-мільйонером. Від двох попередніх шлюбів Кейт має двох дітей. Тож судячи з усього, ця британка давно вивела свій рецепт щастя й вміло ним користується.
[:]