Хто і чому купує тварин за мільйони доларів? Найдорожчі тварини світу

Найдорожчий кінь належить саудівському принцу

Найдорожчі тварини світу.

200 млн. доларів за жеребця. Саме у таку суму оцінюють гнідого коня Френкеля. Народився він на заводі саудівського принца. Але тренував жеребця англійський заводчик, якому вдалося разом із гнідим красенем виграти усі 14 найбільших міжнародних перегонів, жодного разу не програвши. Після того, як у 2013 р кінь повернувся до свого власника — саудівського принца, його перестали виставляти на змагання. Тепер у Френкеля нова місія — робота над потомством, яке має великий попит. Побачення із красенем-чемпіоном коштує 125 тис дол.
І одразу від 200 до 1,5 млн. доларів. Саме за таку суму головний сільськогосподарський порадник Дональда Трампа Чарльз Хербстер, у лютому придбав на торгах у Північній Дакоті бика породи Чорний Ангус. Тварин цієї породи називають чорними перлинами тваринництва. Його стартова ціна була лише 10 тис. доларів, але в ході аукціону весь час підвищувалася, поки не досягла рекордної позначки — 1,5 млн доларів.
А от у Бельгії на аукціоні у березні цього року продали найдорожчого у світі поштового фламандського голуба. П’ятирічного Армандо оцінили в суму мільйон 252 тисячі євро. Птах — багаторазовий чемпіон голубиних гонок, які дуже популярні в Європі. Суть таких гонок у тому, що спеціально навчених птахів одночасно випускають у небо, і вони мають подолати підготовлений маршрут та повернутися в розплідник. Новим власником чемпіона став громадянин Китаю, він не буде виставляти Армандо на змаганнях, а планує розводити цю породу.
У 2009 році корову з ім’ям Міссі продали за рекордні мільйон 200 тисяч доларів. Вона була золотим стандартом серед великої рогатої худоби, носила титули «Міс Канада» і «Міс Америка» серед корів голштинської породи. А молока давала вполовину більше, ніж звичайна корова. При цьому під час продажу Міссі наукладали угод більш ніж 3 млн доларів. Саме в таку суму тоді оцінили майбутнє потомство Міссі.