Хокейною збірною України керуватиме Андрій Срюбко

[:ua]Важко сказати, чи зможе збірна заграти більш результативно, але те, що хлопці будуть битися, у прямому та переносному сенсі цих слів, це факт. Адже у хокейному світі Андрій Срюбко відомий як тафгай з характером. Тобто, гравець, який часто потрапляє у епіцентр хокейних бійок.
Але і в інших компонентах хокею він також був корисним. Після виступу за київський «Сокіл» переїхав до Америки, де пограв у багатьох командах нижчих дивізіонів. Потім був не менш тривалий період у Росії. За національну збірну зіграв 106 матчів, погравши і на Олімпіаді 2002 року, і на багатьох чемпіонатах світу.
Свої тренерські здібності мав нагоду продемонструвати на посаді наставника молодіжної збірної України. Нині ж, коли Срюбко переїжджає до головної команди, молоддю займатиметься інший відомий український хокеїст Олег Тимченко.
Збірна України з хокею під керівництвом Андрія Срюбка навесні 2019 року зіграє на чемпіонаті світу у дивізіоні 1В, де їм протистоятимуть команди Японії, Румунії, Естонії, Нідерландів і Польщі.
https://youtu.be/EaDXkmbb49o[:]