Гроші тут ні до чого: Світоліна пояснила, чому не гратиме за збірну на Кубку Федерації у Польщі

[:ua]Нещодавно з’явилась інформація, що начебто Еліна Світоліна і Даяна Ястремська, попри попередні домовленості, не візьмуть участі у лютневих матчах збірної України у Кубку Федерації. Згідно офіційної заяви Федерації тенісу України, команди спортсменок не змогли узгодити фінансову складову цього питання.
Однак, це була версія лише однієї із сторін. Вже наступного дня самі спортсменки спробували пояснити, що гроші тут ні до чого. Ястремська в результаті додаткових перемовин із керівним органом українського тенісу підтвердила свою участь у поєдинках в польському місті Зелена Гура.
Щодо першої ракетки України, то Еліна Світоліна на своїй сторінці у Facebook висловила щире здивування заяві Федерації щодо своїх фінансових апетитів.

«З подивом прочитала заяву ФТУ про те, що не зіграю в Польщі через гроші. Безумовно, з боку мого агента були переговори з представниками збірної і це стандартна світова практика, але фінанси не були і не могли бути ключовим моментом в питанні виступу за збірну. На жаль ФТУ сфокусувавшись на фінансовому питанні, мабуть, не почула інформацію про мою травму», – зазначила Світоліна.

Таким чином збірна України в Польщі буде представлена Лесею Цуренко, Даяною Ястремською, Катериною Козловою, Мартою Костюк і Надією Кіченок. Самі поєдинки відбуватимуться з 6 по 9 лютого в місті Зелена Гура.
[:]