Громади Харківщини презентували свої стратегії розвитку на наступні 5 років

[:ua]Об’єднатися і розвиватися. Чотири громади Харківщини презентували свої стратегії розвитку на наступні 5 років. Оцінити реальний потенціал громад допомагали європейці. До прикладу, енергоаудит будівель проводили фахівці з Польщі. А тепер своїм досвідом харківські громади вже діляться на міжнародних форумах.
Попри спільні цілі, шлях розвитку в кожної громади свій. Зачепилівська ОТГ планує стати аграрним хабом – центром вирощування та переробки екологічної сільськогосподарської продукції. Малоданилівська – конкурентоспроможною громадою в якій комфортно не лише вести бізнес, а й жити. На меті Оскільської ОТГ перетворення на туристичну перлину Східної України. А Малинівська ОТГ планує розвивати високотехнологічну промисловість та ефективне сільське господарство.
Залучати інвестиції громадам допоможе новий документ, презентований на зустрічі. План з назвою «Потенціал. Інвестиції. Розумний розвиток» містить не лише статистичні дані про регіон, а й інформацію про конкретні земельні ділянки під інвестиції та навіть найбільших платників податків громади.
Загалом децентралізація на Харківщині нарощує темп: зараз на території області створені 18 ОТГ. З них шість утворилися в 2018 році.
[:]