ГО «Живи в гармонії» провела черговий захід націлений на покращення екологічної ситуації в Україні

[:ua]«Здорове харчування – запорука довголіття.» Саме під таким гаслом пройшов круглий стіл організаторами якого виступили громадська організація «Живи в гармонії» та Українсько-ізраїльський Інститут стратегічних досліджень.
Ми те, що ми їмо – це загальновідома істина. Утім, Лілія Олійник, голова організації «Живи в гармонії», додає, що їжа та вода мають вплив не лише на наш фізичний, але й емоційний стан. У своєму виступі, Лілія висловила головну мету зустрічі не лише як співорганізатор, але й як мати.
Тема круглого столу була не випадковою, саме питання здорового харчування і питної води були найпопулярнішими запитами на Міжнародному екологічному форумі, який у вересні цього року «Живи в гармонії» провела спільно із КМДА. Там учасники робили свої пропозиції найбільш важливих та нагальних тем.
Експерти закликали звичайних українців до особистої відповідальності. Найефективніше – починати з малого. Адже, незначні, на перший погляд, зміни можуть мати величезний вплив на довкілля.
Основними темами зустрічі стали екологічна освіта, боротьба с фосфатами і загальне покращення якості води. Окрім цього розглянули і закордонний досвід. А саме практику Ізраїлю, де існує новітня технологія видобутку води із вологи повітря.
Результати і пропозиції цього круглого столу передадуть до уповноважених органів, які надалі зможуть впроваджувати ефективні зміни. Засновники організаціїї «Живи в гармонії» кажуть, що зупинятися на досягнутому не збираються. І будуть організовувати ще більше подібних заходів аби покращити екологічну ситуацію в Україні.
https://youtu.be/w388MEc1iWQ[:]