Гандболіст із Запоріжжя — найкращий в Європі

[:ua]Лютий 2019 року ознаменувався для українського гандболу, по перше, виходом запорізького «Мотора» до раунду плей-оф Ліги чемпіонів. А по-друге, визнанням гравця цього колективу Бориса Пуховського найкращим гандболістам Європи.
Запорізький «Мотор» вже став автором унікального для України досягнення — вперше потрапивши до елітної групи Ліги чемпіонів, «Мотор» із боями, але таки виборов путівку до раунду плей оф. Звісно, такий успіх команди і окремих її гравців не могли залишити поза увагою і європейські функціонери.
Зокрема, за підсумками лютого гандболіста «Мотора» — білоруса Бориса Пуховського визнали найкращим гравцем Європи. За результатами голосування серед журналістів офіційного сайту Європейської федерації гандболу, Пуховський випередив швейцарця Андре Шмідта та француза Кентіна Має. Окрім того, Борис став першим в історії білорусом, і першим «моторівцем», який був удостоєний такої відзнаки.
Показники Бориса справді вражають — лише за три лютневі поєдинки у Лізі чемпіонів Пуховський закинув 24 м’ячі. А у списку бомбардирів, за підсумками усього групового раунду, він із 80 голами розташовується на другій позиції, поступаючись лише Мелвіну Річардсону із Монпельє, в активі якого 87 закинутих м’ячів. Нагадаємо, перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти польського «Віве Кельце», «Мотор» зіграє 23 березня на домашній арені «Юність». Самі гандболісти налаштовані на цей поєдинок досить оптимістично.
[:]