Facebook запустив власну систему електронних платежів

Facebook запустив власну систему електронних платежів

Компанія Facebook запустила систему електронних платежів Facebook Pay. Система діятиме в однойменній соціальній мережі, її месенджері, Instagram і в WhatsApp. Про це йдеться в блозі компанії.

Сервіс стартував в США для Facebook і мессендежра для оплати покупок в ігрових додатках і в окремих компаніях на Facebook Marketplace, купівлі квитків на заходи, переказів між користувачами і збору пожертвувань. Згодом компанія планує розширити географію сервісу і дозволити його використання в Instagram і WhatsApp.

Запустити Facebook Pay можна через налаштування в додатку або на сайті соцмережі. Компанія рекомендує при цьому вибрати кращий метод оплати, щоб згодом не вводити щоразу всі реквізити заново. Система підтримує більшість кредитних і дебетових карт і PayPal.

У Facebook нагадали, що користувачі здійснюють платежі через його застосування з 2007 року, а з моменту запуску системи збору пожертвувань в 2015 році через цю платформу було зібрано більше $2 млрд. Система Facebook Pay спростить платежі, зробить їх більш доступними і гарантує їх безпеку і захист інформації , пов’язаної з банківськими картами і рахунками користувачів, пообіцяли в компанії.