Етнофестиваль у Грузії зібрав майстрів із Північного Кавказу

[:ua]Старовинні ремесла на новий лад. У Тбілісі зібралися майстри з усього Північного Кавказу, аби довести, що традиційні аксесуари можуть бути частиною образу сучасної людини. Ось шовкові хустини із Вірменії. Повз таку ніжну красу пройти складно. Панянки не відмовляють собі у задоволенні доторкунутися до кожного виробу

АРАМ ШАРАМБЕЯН – ЗАСНОВНИК ARAMARA DESIGNS:
“Якщо у Вас справді цікавий продукт – успіх гарантований. Головне – дати людям те, що їм дуже потрібно, а не те, що тобі здається хорошим. Акцент на тому, що люди зможуть використовувати у повсякденному житті. Просто повторювати традиційні канони недостатньо”.

А це майстер шкіряних справ із Грузії. Його сумки, гаманці та прикраси вже знають і полюбляють покупці із різних країн світу.

ОЛЕКСАНДР ГОЦИРІДЗЕ – ЗАСНОВНИК МАГАЗИНУ ШКІРЯНИХ ВИРОБІВ:
“Місцевий ринок не простий. Для прикладу, якщо ми говоримо про туристів, важливо, аби вони знали, де купувати нашу продукцію. Але ми виробляємо великий асортимент і він конкурентноспроможний на міжнародному ринку”.
КАРЕН ГІББС – КОНСУЛЬТАНТ З РЕМІСНИЧОГО БІЗНЕСУ:
“Складнощі місцевих художників і підприємців мало відрізняються від тих, з якими стикаються їхні колеги з інших країн. Вожливо розглядати свою творчість як бізнес. Розуміти, що потрібно не лише виробити, але і продати товар. І це не просто.

Етнофестиваль проходить у Тбілісі вже вдруге і претендує стати щорічним.
https://youtu.be/o6HZukiV2vg[:]