Еліну Світоліну нагородили орденом "За заслуги"

Нагородження відбулось у Харківський обласній державній адміністрації. Нагороджувала особисто голова ХОДА Юлія Светлична. Чиновниця відзначила, що вручає відзнаку від імені Президента за «приголомшливі фантастичні результати».
Указ же про нагородження 23-річної уродженки Одеси Світоліної був підписаний ще торік. Але, очевидно, щільний графік участі у престижних турнірах не давав можливості забрати свою нагороду з рук в руки.
Тенісистка наразі посідає п’яту сходинку світового рейтингу, а в її активі 14 титулів жіночої тенісної асоціації. Найбільшим здобутком Еліни є перемога у трьох поспіль турнірах WTA у 2017 році, чого не вдавалося ще жодній іншій тенісистці протягом одного року навіть у довільній послідовності. Зокрема, в ході цих трьох турнірів Еліна Світоліна обіграла майже всіх тенісисток, що протягом 2017 року очолювали верхівку рейтингу. Свого часу одеситка була першою ракеткою світу серед юніорів, нині ж навіть невдалий виступ на Уімблдоні не зміг посунути титуловану українку за межі ТОП-5.