Екс-збірники провели майстер-клас для хокейної молоді

[:ua]Майбутнє українського хокею зароджується сьогодні. Так вважають досвідчені українські хокеїсти, які ще пам’ятають часи участі України у вищому дивізіоні Чемпіонату світу.
У останні роки в хокейні секції приходить все більше як хлопців, так і дівчат. Щоб у них і надалі була мотивація розвиватись, Українська хокейна ліга (УХЛ) час від часу організовує майстер-класи за участю відомих українських спортсменів. Цього разу на ковзанці Національного експоцентру України хокейними таємницями ділились екс-збірники Олександр Побєдоносцев, Костянтин Касянчук, тренер Ігор Архипенко та, звісно, сам директор УХЛ Сергій Варламов.
Цікаво, що до участі у майстер-класі зареєструвались вихованці як київських спортшкіл «Крижинка», «Сокіл» та «АТЕК», так і з інших хокейних міст.
Причому серед хлопців зовсім не губилися й дівчата. 9-річна Вероніка – вихованка київського «Соколу», де разом з нею серед хлопчаків займається ще одна дівчинка. Юна спортсменка каже, що хоче в майбутньому виступати за національну збірну. Хоча, каже, дівчатам у хокеї спочатку дещо незвично.
Під наглядом зіркових Побєдоносцева, Касянчука та Варламова юні хокеїсти провели двосторонній матч, взяли участь в естафеті і відпрацьовували вправи на індивідуальну техніку.
Спілкування із досвідченими хокеїстами – важливий елемент у вихованні молоді, вважає гравець багатьох клубів чемпіонату України та КХЛ Костянтин Касянчук. І згадує, як це відбувалось в часи його молодості.
Подібні майстер-класи УХЛ регулярно організовує й в інших містах, де існують або професійні команди, або дитячі хокейні школи.

 [:]