Екологи не рекомендують українцям пити воду з-під крану

[:ua]Більшість питної води Україна отримує з поверхневих джерел, та як правило, вони забруднюються промисловими та побутовими відходами. Тож постає питання – яку воду ми п’ємо та чи не шкодить вона нашому здоров’ю? В країнах Європи її починають очищувати ще у водоохоронних зонах самих річок та озер, там вона зонується та фільтрується. В Україні ж хоч і існують очисні споруди, але всі вони давно застаріли. Бо побудували їх ще півстоліття тому. А на нові фільтри – гроші виділяти не квапляться.
Тому екологи не рекомендують українцям пити воду з-під крану. Особливо – мешканцям Дніпропетровської, Миколаївської, Житомирської та Одеської областей, де за статистикою якість питної води з водопроводів найгірша.
Альтернативою центральному водопостачанню є вода з мінеральних свердловин та підземних джерел. Така вода значно корисніша для вашого здоров’я. Тому не дивно, що більше половини українців користуються альтернативними джерелами водопостачання.
Найбільш якісна вода в Україні продається у пляшках. При чому наша вода з карпатських мінеральних джерел не поступається за якістю європейській. Пити її – безпечно для здоров’я, але дорого для сімейного бюджету.
Ще екологи радять – у побутових умовах зберігати воду в емальованому чи скляному посуді, а в жодному разі не у пластикових пляшках.

 [:]