Дьяченко, Ігнатенко та Кисельов - найкращі гравці УХЛ у січні

[:ua]Кращим голкіпером січня в УХЛ вперше у сезоні став представник «Донбасу» – Богдан Дьяченко. За 8 поєдинків він пропустив 11 шайб, заробивши коефіцієнт надійності 1.35. Богдан відбив більше 95 відсотків кидків у свої ворота, і тричі за місяць залишав їх сухими.
Найкращим захисником місяця став партнер Богдана по «Донбасу» – Дмитро Ігнатенко. У семи матчах він набрав два бали за системою гол плюс пас, при показнику корисності +11. А у трьох зустрічах із прямими конкурентами за верхівку турнірної таблиці – коефіцієнт корисності Дмитра склав +6.
Найкращим форвардом січня визнано нападника «Кременчука» Миколу Кисельова. За 7 матчів проведених на льоду Микола вісім разів відзначався у воротах суперника і стільки ж разів віддавав результативні передачі. Причому, в матчі проти «Донбасу», де «Кременчук» поступився 9:4, саме Кисельов закинув усі чотири шайби своєї команди.
І, звісно, за традицією було відзначено і автора найбільш красивої закинутої шайби – ним став гравець харківського «Динамо» Володимир Чердак. Володимир отримав шайбу в своїй зоні, виконав ефектний прохід вздовж борту, на замаху прибрав захисника і точно відправив ігровий снаряд у нижній кут воріт, ще й повз голкіпера.
[:]