Дубілет повідомив про скорочення в райдержадміністраціях: звільнять майже 18,5 тисяч людей

Дубілет повідомив про скорочення в райдержадміністраціях: звільнять майже 18,5 тисяч людей

Міністр кабінету міністрів України  Дмитро Дубілет повідомив про скорочення штату районних державних адміністрацій (РДА). Загалом з державних структур буде скорочено 18449 осіб.

Про це Міністр повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Він зазначив, що протягом останнього місяця був проведений аналіз  всіх функцій РДА. «Всього в РДА ми нарахували їх 111 за 11 напрямками. Кожен з цих напрямків ми розклали на атоми. До обговорення ми залучили всі профільні міністерства, а також співробітників ОДА і РДА», – написав Дубілет.  Він повідомив, що частина функцій дублюються з об’єднаними територіальними громади, а інша частина функцій виявилися застарілими та неефективними. Їх буде ліквідовано. Крім того, частину функцій перенесуть  на вищий рівень (ОДА, територіальні органи центральних органів влади або навіть Київ), а також частину функцій буде об’єднано.

Як повідомив Дмитро Дубілет, держслужбовців, які потрапляють під скорочення,  попереджають за два місяці, а також виплачують усі компенсаційні витрати, в тому числі за невикористані щорічні відпустки. Для чиновників разом зі службою зайнятості шукатимуть нову роботу. Кожного буде супроводжувати кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування.

Також він зазначив: «Рішення про скорочення було непростим, але необхідним». Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів». Міністр також висловив сподівання,  що держслужбовці  зможуть знайти своє нове місце в економіці країни.