Дональд Трамп не збирається відступати від ідеї будівництва стіни

Дональд Трамп не збирається відступати від ідеї будівництва стіни

[:ua]І вже вкотре на порядку денному стала стіна! Ще й неабияка, а сталева. Про неї у своїй об’єднувальній промові до Конгресу США говорив американський президент Дональд Трамп. Мовляв, його адміністрація до питання нелегальної міграції на півдні країни підійшла комплексно.
Враховували значну кількість факторів – гуманітарну допомогу, реформування правоохоронної системи, посилений контроль наркотрафіку та, власне, фізичний бар’єр – стіну.
Окрім будівництва стіни Дональд Трамп у своїй промові також наголосив на важливості економічного зростання. Воно, за словами президента США, призвело і до певних позитивних зрушень у питаннях гендерної рівності.
Більшість із представниць Конгресу, убралася в білий колір. Він – символічний. Адже посилається на рух суфражисток, які не один рік боролися за виборчі права жінок. Не забув американський лідер відзначити і той факт, що відсоток жінок серед усіх працюючих зараз у Сполучених Штатах більший ніж будь-коли. Така ж статистика і серед працівників Конгресу.
[:]