Домашні улюбленці, що мають великі статки

Кішка Карла Лагерфельда Шупетт отримала у спадок $200 млн.

Чотирилапі спадкоємці.

Заможна кішка, якій можна позаздрити. $200 млн. головний дизайнер і креативний директор модного дому Chanel Карл Лагерфельд залишив у спадок своїй улюбленій кицюні — Шупетт.
Кошення Карлу подарували на Різдво у 2011 році. Кішка неодноразово брала участь у різних рекламних кампаніях. Дизайнер присвятив їй книгу та розробив декілька аксесуарів, у тому числі сумочок.
Увага суспільства вже давно була прикута до улюбленця Лагерфельда у соціальних мережах. Сьогодні в Інстаграмі Шупетт має більше 300 тисяч підписників. Ще у 2014 році в інтерв’ю дизайнер відзначав, що завдяки рекламним контрактам зіркова кішка заробила близько $3 млн.
Утім, не так просто все із заповітом Лагерфельда. Закони Франції, де тривалий час жив і працював дизайнер, не дозволяють робити своїми спадкоємцями тварин, тому зараз юристи намагаються вирішити це питання.
Лагерфельд не єдина знаменитість, хто вирішив залишити свої кошти у спадок домашньому улюбленцеві. 2010 року модельєр Олександр Макквін заповів своїм собакам 50 тисяч фунтів для того, щоб їх забезпечували до кінця життя.
Майже 12 мільйонів доларів успадкувала собака мільярдерки та власниці нерухомості Леони Хелмслі. Лише уявіть, брат покійної отримав на 2 мільйони менше, ніж чотирилапий улюбленець. Річне утримання болонки Трабл — $100 тисяч, з яких 8 тисяч йшло на зачіски, а $1200  на їжу. Гроші, які залишилися після королівського життя болонки були перераховані у благодійний фонд.
Найбагатшими та найвідовідомішими тваринами є рід Гюнтерів. Це німецькі вівчарка. 1992 року померла графиня Карлотта Лібенштайн та залишила у спадок своїй собаці Гюнтеру ІІІ — $65 млн . Після смерті Гюнтера ІІІ, його син Гюнтер ІV теж отримав ці кошти. На той час маєток їхньої господині вже коштував 200 мільйонів доларів. Чотирилапий багатій має власний сайт та пересувається на BMW із водієм. Ця історія цікава тим, що розпорядники коштів на пса лише примножують статки. Сьогодні це вже не 65, а $375 мільйонів.
Не хвилюватися про майбутнє можуть і собаки відомої телеведучої Опри Уїнфрі. Своїм песикам вона планує залишити $30 мільйонів.
Юристи кажуть, подібними дорученнями багаті люди намагаються впевнитися, що за їхніми домашніми улюбленцями будуть доглядати і після їхньої смерті. Для цього вони укладають так звані pet trust, практика яких сьогодні найбільш поширена в США.