До України їде оціночна місія МВФ

В Україну незабаром приїде оціночна місія Міжнародного валютного фонду (МВФ). Повідомляється, що приїзд місії планується в найближчі декілька тижнів. Про це на брифінгу заявив директор департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс, інформує «РБК-Україна».
Райс зазначив, що директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард зв’язувалася з обраним президентом Володимиром Зеленським та висловила готовність підтримувати Україну.
«У мене немає конкретних термінів для першої оглядової місії в рамках програми МВФ, але ми очікуємо, що місія повернеться до Києва десь в найближчі тижні, і це буде оцінка прогресу в рамках програми і обговорення політики з новою адміністрацією на іншу частину року, – повідомив Райс. – Ми на зв’язку з владою України».
Раніше перший заступник глави Нацбанку Катерина Рожкова заявила, що Україна може отримати транш за програмою stand-by Міжнародного валютного фонду у червні
Нагадаємо, в грудні Україна отримала від МВФ перший транш кредиту на суму 1,4 млрд доларів за новою програмою на суму 3,9 млрд доларів. В рамках 14-місячної програми підтримки економічної політики (stand-by arrangement, SBA) Україні буде виділено три транші.