Діти заробляють

Мільйони на бабусиному варенні! Шотландський школяр Фрейзер Доерті вирішив, що варення його бабці настільки смачне, що його варто продавати. Спочатку сусідам. Далі юнак два роки розробляв власний рецепт джему без цукру. Він візьме позику в банку 9 тисяч доларів та створить свій бренд СуперДжем.

 ФРЕЙЗЕР ДОЕРТІ – МІЛЬЙОНЕР: 
 “Я завжди відчував, що заснування бізнесу – це мій спосіб вплинути позитивно на світ”.

Спочатку він варив 1000 банок в тиждень на маминій кухні, далі арендував фабрику. А в 16 років став наймолодшим постачальником варення у крупні супермаркети, де особисто ставив точку та рекламував свій продукт. Врешті Фрейзер вже в 20 років буде доларовим мільйонером.
А от хлопчик Райан заснував свій бізнес, коли навчався в молодших класах школи. Спочатку він годуватиме собак- безхатьків. А потім організує власні пекарні для собак. Спочатку інвестиції йому дадуть батьки. Та нині 12 річний школяр вже віддав борги та непогано заробляє на справі, яку любить.
Це Еван – зірка Ютубу. Йому було 8 років, коли з допомогою тата він створив власний канал в інтернеті EvanTubе. Малий робить огляд нових іграшок та розмірковує про однолітків. Сьогодні канал приносить маленькому власнику півтора мільйони доларів на рік.
Важко повірити, що цьому знаменитому шибайголові з фільму “Сам удома” сьогодні вже 37 років! Роль Кевіна зробить Калкіна світовою зіркою. Буде багато слави та грошей. Ось тільки в цього успіху буде й інша сторона. Актор стане заручником цих ролей. І тому низка фільмів, які вийдуть на екрани після – пройдуть повз глядачів.
Кінець його дитячої кар’єри відбудеться з фільмом “Багатенький Річі”. А далі пристрасті почнуть вирувати в особистому житті Калкіна. У 17 років він одружиться зі своєю однокласницею. Через два роки розлучиться. Потім буде 8-річний роман з голівудською акторкою Мілою Куніс, який також потерпить крах. Між тим Калкін не на жарт захопиться наркотиками. Преса писатиме, що його навіть арештують за зберігання маріхуани й він, ніби то під її впливом спробує вчинити самогубство.

 МАКОЛЕЙ КАЛКІН – АКТОР:
“Усі події, які відбулися в моєму житті, зробили з мене того, ким я є. Я собі подобаюся. Звісно, я можу собі дозволити жити в своє задоволення й не думати про гроші. Адже в дитинстві я їх заробив стільки, скільки мені вистачить ще надового”.

Нині ж 37-річний актор інколи знімається в рекламах та музичних кліпах.
Ще одна маленька зірка кіно Елісон Портер, яка зіграла головну роль у фільмі “Кучеряшка Сью” також встигла заробити шалені гонорари та відчути темну стОрону слави. Їй було лише 10 років, коли цей фільм зробив її знаменитістю. Далі будуть кілька кінорОлей та гра в театрі. Утім, незатребуваність штовхне вже дорослу Елісон на пошуки розради в алкоголі та наркотиках. Вона майже 5 років відвідуватиме збори анонімних алкоголіків. І таки знАйде сили подалати залежність. Нині 36 річна акторка щаслива дружина та мама двох дітей. А ще Елісон активно займається музичної кар’єрою й кілька років тому навіть перемогла в шоу “Голос”, де її тренером була Крістіна Агілера.